HAKKIMIZDA
İSTANBUL YACHTING

İstanbul Yachting, Türkiye, Avrupa, Asya ve Amerika kıtasına kadar uzanan Yat Satış ve Kiralama, brokerlik, ticaret alanlarında faaliyet gösteren bir firmadır. Yat sektöründe farklı sınıf ve kategorilerde siz değerli müşterilerimize anlaşmalı teknelerimiz ile hizmet vermekteyiz. Bunlara yat kiralama, alım satım dahildir. Size ve bütçenize uygun tekneler satın almanıza danışmanlık yapabilir veyahut kiralayabiliriz.

İstanbul Yachting, tüm deniz tutkunlarının duygularını anlar ve 2005 yılından beri yatçılık işinin içindeyiz. Çalışmalarımıza heyecan ve müşteri memnuniyeti ile devam ediyoruz.

Siz değerli müşterilerimizin istekleri doğrultusunda, seçtiğiniz yat tipinden rota seçimine, restoran ve yemek seçimine kadar her konuda engin tecrübemizi sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz.

  • Doğru Analiz
  • Doğru Tekne
  • Doğru Hizmet


Unutulmaz bir tekne tatili yaşamak ister misiniz? İhtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun benzersiz bir tekne tatili deneyimi sunacağız. İstanbul Yachting; Misyonu ve müşteri memnuniyeti anlayışı ile sizlere en iyi analizi, doğru tekneyi ve doğru hizmeti vermekten onur duyarız. Dijital çağın değişen ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak size daha iyi hizmet vermeyi taahhüt ediyoruz. Bütçenize bağlı olarak çeşitli tekneler arasından seçim yapabilirsiniz. Ayrıca tatiliniz boyunca size yardımcı olacak personelimizin uzmanlığına da güvenebilirsiniz. Bu ayrıcalıklı hizmetler, hayallerinizdeki tatile yelken açmanızı sağlayacak.

Charter Yatlar ve Kiralık yatlarda deneyimli mürettebat ve kaptanımız, modern hizmet standartlarımızı korumamızı sağlar. İstanbul Yachting, her türlü talebe uygun çeşitli kiralık yatlar sunmaktadır. Deneyimli personelimiz ve yat kiralama seçeneklerimiz, misafirlerimizi eşsiz deniz ve doğal çevre manzarası sunan mavi yolculuklara çıkarmamıza olanak sağlamaktadır.

Firmamızda Türk Avrupa Asya bölgesinden mavi yolculuk yapmak isteyenler için kiralık yatlar mevcuttur.  Misafirlerimizi ağırlamaktan mutluluk duyarız. Mavi yolculuk için Türkiye’nin en deneyimli yat ekibi ve Uluslar arası donanımlı tekneleri ile hizmetinizdeyiz.

Satılık ikinci el ve sıfır yatlar, yat satın almak isteyenler bütçeleri dahilinde olabilecek en iyi yata sahip olmak isterler. İhtiyaçlarınıza ve nerede kullanmayı düşündüğünüze göre doğru yatı seçmek çok önemlidir. İstanbul Yachting, ikinci el ve yeni yatlar da dahil olmak üzere yatlar için yüzlerce seçenek sunuyor. Hepsi tam donanımlı ve konforlu olup, alırken kazançlı çıkmanızı sağlayacak alternatifler sunabiliriz